ETICKÝ KODEX SALÓNU

neboli obchodní podmínky

 

Zde jsou pravidla, ke kterým se zavazuji a garantuji vůči Vám, jako klientce: 

 
1.Pokud se dostavíte na domluvený čas, nikdy Vás nenechám čekat déle než 15 min. Během této doby je pro vás nachystán čaj nebo osvěžující voda. Pokud byste čekala déle než 15 min, obdržíte ode mne malý dárek.
 
2.Zavazuji se k poskytování vysoce profesionálního ošetření, přístupu ke klientovi a poradenství v řešení potřeb Vaší pleti. Vystudovala jsem kosmetickou školu a nadále se snažím vzdělávat a udržovat svůj salón na co nejvyšší úrovni.
 
3.Lehátko bude vždy dokonale připravena na Vaši proceduru a vždy řádně uklizeno. Pokud nebudete mít ten pocit, prosím, neváhejte mi tyto poznatky sdělit a dle mého uvážení Vám nabídnu kompenzaci.
 
5, Vždy Vás budu informovat o novinkách, akcích, výhodných balíčcích, o jakékoliv změně, která se v salonu bude odehrávat.
 
6, Pokud bych z důvodu nemoci nebo jiného důvodu nemohla dodržet smluvený termín Vaší návštěvy, vždy Vás budu včas informovat a nabídnu Vám samozřejmě náhradní termín.
 
 

Na oplátku i já velmi ocením a očekávám následující pravidla od Vás:

 
1, Prosím o dochvilnost. Pokud nepřijdete včas (akceptuji 10 min), musíte pochopit, že i já mám závazky vůči ostatním klientům a budete muset čekat na nový termín. Také Vás prosím z důvodu malého prostoru a respektování soukromí klientek , choďte do salónu na čas, né dříve.

2, V případě, že se nedostavíte na domluvený termín a nezrušíte jej nejpozději 24 hodin předem, bude Vám účtováno 50% z celkové částky ošetření na které jste byla objednána za ztrátu mého času, který jsem mohla věnovat jiné klientce.

 

3, Dárkové poukazy mají platnost 3 měsíce od data zakoupení. Pro jejich využití je nutno si nejpozději 2 týdny před vypršením platnosti dárkového poukazu rezervovat termín na návštěvu salonu. Platnost dárkového poukazu nelze jakkoli prodloužit (po uplynutí uvedeného data karta propadá) , proto prosím respektujte tato pravidla a využívejte své DÁRKOVÉ POUKAZY včas.

 

3, Nenavštěvujte salón pokud jste nemocná. Ošetření Vám nebude provedeno pokud máte opar, rýmu,kašel , zánět spojivek a další virové onemocnění . Prosím v takovém případě si domluvte náhradní termín.

 
4, Jako vstřícný krok k ostatním klientům a projev respektu k sobě i k mé práci, Vás žádám o vypnutí nebo alespoň úplné ztlumení mobilního telefonu po dobu Vaší návštěvy v salonu.

 

VELMI VÁM DĚKUJI