V salónu provádím různé druhy ošetření. Vždy po zhodnocení stavu pleti a potřeb klientky nastavím ošetření s nejlepším efektem.

 
  • Nejběžnejší ošetření je celkové ošetření - kdy provádím čištění pleti, relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu se zapracováním účinných sér a koncentrátů do pokožky. Poté aplikace masky pro regeneraci, hydrataci, lifting či další účinky na pokožce, úprava obočí a odstranění nežádoucích chlopků pod nosem.

  •  Pokud si, ale všímáte více vrásek a pleť už není tak pevná jako dřív. Pak vyzkoušejte nejmodernější ošetření které vyhladí Vaši pleť. K celkovému ošetření použitím přístroje radiofrekvence, který stimuluje tvorbu kolagenu a díky němu se Vaše pleť zpevní a vrásky zmenší.

  • Základní ošetření pleti do 30-ti let - je vhodné pokud se na vaší pleti objevují více pupínky, černé tečky nebo dokonce akné. Hlavním cílem je vyčistit pleť a zklidnit. Díky aplikaci protizánětlivých sér a masek dostaneme Vaši pleť pod kontrolu.

  • Mesoceuticalab - neinvazivní mesoterapie. Ošetření pro hloubkovou obnovu buněk, vyhlazení vrásek, zpevnění kontur, odstranění jizev po akné, zesvětlení pigmentu. Jedná se o velmi specifické ošetření za dodržení určitých podmínek, proto je nutná předchozí konzultace s kosmetičkou.